81.Karolina-fot-2023

List od Karoliny

Karolinka od urodzenia zmaga się z wyzwaniami zdrowotnymi, m.in. Kraniostenozą i licznymi wadami w obrębie twarzoczaszki, wymagającymi wielu operacji. Niedosłuch i epilepsja stawiają przed Nią dodatkowe trudności, ale dzięki wszczepionemu implantowi słuchu, odbiera otoczenie coraz lepiej. Mimo tych przeciwności, jest dziewczynką radosną, towarzyską i empatyczną. Jej pasje to muzyka i sport. Mikołajkowe wsparcie może dodatkowo rozweselić serce tej wyjątkowej dziewczynki!🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Karoliny: www.chcepomagac.org

 

Pufa worek Cronen - kolory biały, szary, niebieski dla Karoliny - list 81

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk