• List od Michała
    • Out of Stock
      List od Michała
    • List od Michała

    • Michałek choruje na zespół patau. Większość niemowlęcego życia spędził w szpitalu. Nie raczkuję, nie trzyma główki, nie widzę na jedno oczko, do tego mam padaczkę, oddycham przez rurkę i jestem karmiony sondą. Pomimo swojej wyjątkowości dzielnie walczy o własne zdrowie i cieszy się dniem. Dowiedz się więcej o chorobie Michała www.chcepomagac.org    
    • Przeczytaj list