Zuzia-list-35

Zuzia – list nr 35

Witaj Kochany Mikołaju! Mam na imię Zuzia i chodzę do 4 klasy Szkoły Podstawowej. W tym roku jest więcej nauki – ale daje sobie radę, mimo iż jest mi trudniej niż innym dzieciom z mojej klasy bo zamiast prawej rączki mam protezę. Bardzo lubię bawić się z moim rodzeństwem, śpiewać, tańczyć, opiekować się kotem i pieskiem. Marzę byś w tym roku przyniósł mi puzzle Kraina Lodu 2, matę taneczną dance oraz interaktywną, niebieską maskotkę Fur Balls. Bardzo dziękuję za zeszłoroczne prezenty i czekam cierpliwie na Ciebie i w tym roku.

Puzzle "Kraina lodu 2" dla Zuzi - list 35

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Mata do tańczenia dla Zuzi - list 35

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Niebieska maskotka Fur Balls dla Zuzi - list 35

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk