55. Zosia Matiaszewska

Zosia – list nr 55

Zosia jest samodzielna i lubi pomagać w pracach domowych.  Wolny czas spędza z młodszą siostrą Hanią na wspólnej zabawie. Lubi się bawić w nauczycielkę i uczyć siostrę nowych umiejętności. Interesuje się pieskami z bajki “Psi Patrol”. Ma dwa koty, którym daje jeść i opiekuje się nimi. Nawet robiąc zakupy zawsze pamięta o kotach i chce im kupić jakąś przekąskę. Zosia jest też bardzo hałaśliwa, ale potrafi przeprosić jak coś przeskrobie. Zawsze dąży do celu, a w trudnych chwilach potrafi pocieszyć rodziców. Mówi “mamusiu nie martw się będzie dobrze”. Najbardziej chciałaby dostać bazę Psi Patrol, nerkę i piórnik do pierwszej klasy.

Nerka PSI PATROL dla Zosi - list 55

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Piórnik PSI PATROL dla Zosi - list 55

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Baza PSI PATROL 6022632 SPIN MASTER dla Zosi - list 55

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk