Zosia-list-39

Zosia – list nr 39

Mam na imię Zosia, mam 8 lat i chodzę do drugiej klasy. Od urodzenia choruje na chorobę genetyczną, przez którą noszę gorset i muszę się rehabilitować – ale wcale mi to nie przeszkadza – wszędzie mnie pełno!  Każdego roku czekam na Twoje odwiedziny wraz z młodszym rodzeństwem bo wiemy, że spełniasz najskrytsze marzenia wszystkich dzieci. W tym roku starałam się być grzeczna, byś był ze mnie dumny i przyniósł mi klocki Lego i hulajnogę. PS Zostawię dla Ciebie ciasteczko w kuchni.

Hulajnoga dla Zosi - list 39

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Lego friends dla Zosi - list 39

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk