Weronika-list-34

Weronika – list nr 34

Na początku listu bardzo Cię pozdrawiam. Mam na imię Weronika i  chodzę do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej. Uczę się pisać, czytać i malować i bardzo to lubię. Mam dużo koleżanek i kolegów. Najchętniej spędzam czas na czytaniu różnych książek, malowaniu i układaniu puzzli – i jestem w tym naprawdę dobra. W tym roku bardzo Cię proszę Święty Mikołaju o interaktywnego kotka na smyczy, grę planszową Kraina lodu oraz grę FROZEN Kraina Lodu beczka Olafa. PS Proszę nie zapomnij o moim najmłodszym braciszku Michałku i mojej siostrzyczce Zuzi, których bardzo kocham. Twoja Weronika.

Interaktywny kotek dla Weroniki - list 34

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Gra planszowa "Kraina Lodu" dla Weroniki - list 34

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Gra "Frozen: POP-UP OLAF" dla Weroniki - list 34

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk