43. Sara Kmak

Sara – list nr 43

Sara jest bardzo wesołą 5-latką.  Dziewczynka musi zmagać się z bardzo poważną i nieuleczalną chorobą CEROIDOLIPOFUSCYNOZĄ NEURONALNĄ, którą lekarze niedawno potwierdzili. Uwielbia swoje kotki i pieska. Lubi bawić się ze swoim młodszym i starszym rodzeństwem. Ma dużo kolegów i koleżanek w przedszkolu, do którego często, ale nie zawsze może chodzić, z powodu choroby. Doskwiera jej padaczka lekooporna oraz traci umiejętności, które zdobyła podczas pierwszych trzech lat. Sama nie jest w stanie już chodzić, zawsze musi pomagać jej kochająca rodzina. W ostatnim czasie mocno pogorszył się wzrok dziewczynki. Świętego Mikołaja poprosiła o wielkiego, pluszowego misia.

Duży pluszowy MIŚ GUSTAW dla Sary - list 43

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk