Natalka-list-25

Natalia – list nr 25

Drogi Święty Mikołaju ten rok był dla mnie ważny. Udało mi się sporo osiągnąć. Zaczęłam stawiać swoje pierwsze kroki, ale jeszcze potrzebuję Twojej pomocy. Próbuję coraz bardziej porozumiewać się z innymi za pomocą nielicznych słów, których już sporo znam… Chodzę do przedszkola co bardzo lubię. Lubię słuchać piosenek i czytać książki. Bardzo lubię się wygłupiać z moim starszym bratem Miłoszem. Lubię bawić się z klockami. Jeszcze sporo nauki i ćwiczeń przede mną, ale walczę i nie poddam się . W tym roku proszę Cię Mikołaju o pociąg do nauki kolorów oraz książeczkę, a przede wszystkim plan dnia, który łatwi mi porozumiewać się z innymi.

Pociąg do nauki liczenia i kolorów dla Natalki - list 25

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Książeczka "Jest tam kto?" dla Natalki - list 25

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Tablica magnetyczna "Mój plan dnia" dla Natalki - list 25

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk