52. Miłosz2

Miłosz – list nr 52

Miłosz jest bardzo wrażliwymi i pogodnym dzieckiem. Uwielbia zabawy z rówieśnikami, spacery po lesie i zwierzęta. Chociaż ma problemy z chodzeniem i zaburzenia fizjologiczne, uśmiech nie znika z Jego twarzy. Dzielnie radzi sobie z poruszaniem, chodzeniem, jazdą na hulajnodze.  Ostatnio polubił układanie puzzli, malowanie, gry planszowe. Miłosz to mądry chłopiec, który zdaje sobie sprawę z jakimi problemami musi sobie poradzić. Świętego Mikołaja poprosił o kołderkę, zegarek PSI PATROL i grę.

Gra planszowa Billy Biber dla Miłosza - list 52

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Zegarek PSI PATROL 3D z projektorem CHASE dla Miłosza - list 52

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Kołdra MEDICAL dla Miłosza - list 52

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk