2. Mateusz Grabski

Mateusz – list nr 2

Mateuszek to typowy 7 latek – uśmiechnięty “urwis”. Uwielbia pływać oraz jazdę na rowerze. Jego pasją są samochody. W przyszłości bardzo chciałby grać w piłkę. Teraz to niemożliwe. Mateuszek choruje na wzmożone napięcie mięśniowe, spowodowane wadliwym genem. Dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach, chłopczyk nieustannie jest rehabilitowany. Efekty są ogromne. Mati samodzielnie chodzi, jednak jego chód jest chwiejący i na krótkich dystansach. Upadki to dla niego codzienność, ale nie poddaje się. Szybko wstaje i próbuje pokonać kolejne metry. Świętego Mikołaja poprosił o grę Sponge Bob Battle for Bikini Bottom, słuchawki bezprzewodowe oraz auto zdalnie sterowane z napędem na 4 koła.

SPONGE BOB BATTLE FOR BIKINI BOTTOM gra dla Mateusza - list 2

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5.1 + Powerbank dla Mateusza - list 2

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Auto zdalnie sterowane z napędem 4x4 dla Mateusza - list 2

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk