Mateusz-list-17

Mateusz – list nr 17

Mateusz jest bardzo pogodnym i wesołym chłopcem. Wnosi w otoczenie dużo radości. Lubi spędzać czas z kolegami grając w piłkę lub bawiąc się w inne zabawy. Chętnie pomaga osobom chorym lub dzieciom, które sobie nie radzą, a on to potrafi. Brał udział w konkursach z matematyki i języka polskiego, w których zajął dość wysokie miejsca. Lubi ćwiczyć umysł i sprawność manualną (łamigłówki, gry, lego, puzzle). Prosi Świętego Mikołaja o: samochód zdalnie sterowany terenowy JRC, puzzle Arrinera Hussarya 33, łamigłówki.

Puzzle dla Mateusza - list 17

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Samochód zdalnie sterowany, terenowy dla Mateusza - list 17

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

"Bystry umysł" Łamigłówki matematyczne dla Mateusza - list 17

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk