Marysia-list1

Marysia – list nr 1

Marysia urodziła się z zespołem Downa. Jest po operacji serca i wycięcia migdałków. Jej brak odporności oraz różne nawracające infekcje utrudniają jej uczęszczanie do przedszkola i na terapię. Największy problem sprawia jej mowa, za to fizycznie pięknie sobie radzi. Jako 5-latka opanowała jazdę na rowerze, lubi wspinaczki i długie spacery. Wielką radość sprawia jej też taniec i śpiew. Jej wymarzonym prezentem jest tablica magnetyczno-kredowa do pisania i poznawania liter, gra “Nauka liczenia – małpka i waga” oraz pianinko-organy. 

Tablica magnetyczno-kredowa dla Marysi - list 1

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Organki dla Marysi - list 1

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Gra edukacyjna NAUKA LICZENIA "Małpka i waga" - list 1

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk