4.Zuzia-fot-2023

List od Zuzi

Zuzia chodzi do drugiej klasy szkoły podstawowej. Jest bardzo otwartą, wesołą, żywą i empatyczną dziewczynką. Uwielbia aktywność fizyczną, lubi tańczyć, malować, pisać opowiadania, czytać i bawić się klockami lego😀Nie boi się wyzwań, jest otwarta, empatyczna, lubi zawierać znajomości i chętna pomagać innym.🎅

Zuzia jest córką Podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda, która zmaga się ze skutkami niefortunnego wypadku. Za pośrednictwem www.chcepomagac.org  wesprzyj rehabilitację Anety Kierat.

 

 

Klocki Mega Barbie Stajnia HDJ87 dla Zuzi - list 4

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Drukarka termiczna dla Zuzi - list 4

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk