11.Zosia-fot-2023

List od Zosi

ZOSIA jest pomysłową 8 –latką, która jest bardzo ciekawa świata. Lubi uczyć się matematyki i chętnie chodzi do szkoły. Jest nietypową dziewczynką, która nigdy nie bawiła się lalkami i nie lubi różowego koloru. Lubi natomiast grać w piłkę i jazdę na rowerze oraz kładzie. Często pomaga przy młodszej siostrzyczce, która ze względu na swoją niepełnosprawność wymaga opieki i pomocy. Zosia jest też chętna do pracy w kuchni podczas gotowania i pieczenia. Nie znosi jednak sprzątać. Uwielbia zwierzęta i najchętniej przygarnęłaby wszystkie koty i psy z okolicy. Jest bardzo troskliwa, opiekuńcza, a jej pomysły nie znają granic.🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Hani – siostry Zosi: www.chcepomagac.org

 

 

Piłka nożna adidas Al Rihla League 2022 r. 5 dla Zosi - list 11

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Wafelek Knoppers Minis 200 g dla Zosi - list 11

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk