38.Tomasz-fot-2023

List od Tomka

Tomuś, mający zdiagnozowany Zespół Aspergera, to chłopiec o wyjątkowej wrażliwości. Jego pasją jest piłka nożna. Codziennie oddaje się grze z kolegami na boisku, doskonale sprawdzając się w roli wspaniałego bramkarza. Jego zaangażowanie w ten sport nie tylko pozwala mu cieszyć się ruchem i rywalizacją, ale także umożliwia nawiązywanie relacji z innymi dziećmi. Tomuś, dzięki swojemu talentowi bramkarskiemu, przekazuje emocje i raduje się każdym sukcesem, co tworzy inspirujący obraz determinacji i wspólnoty na boisku.🎅 

Dowiedz się więcej o chorobie Tomka: www.chcepomagac.org

 

Bramka piłkarska przenośna 100 x 100 x 70 dla Tomasza - list 38

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Kubek Style Couture Kubek Ceramiczny - model ADX403 dla Tomasza - list 38

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk