69.Mateusz-fot-2023

List od Szymona

Szymon to waleczny chłopczyk z ciężką postacią mózgowego porażenia dziecięcego. Mimo wszystkich trudności, emanuje radością, uwielbiając się śmiać i podskakiwać na rękach rodziców. Jego życie wypełnia muzyka, a spacery to ulubiona forma relaksu. Po przejściach związanych z chorobą, kontynuuje codzienną walkę na polu rehabilitacji, wizyt u specjalistów i stara się spełnić marzenie, aby samodzielnie usiąść. Twoje wsparcie w czasie Mikołajek sprawi mu niezapomnianą radość!🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Szymona: www.chcepomagac.org

 

Zabawka sensoryczna B.Toys dla Szymona - list 69

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Mikrofon centrum muzyczne Smily Play 001803 dla Szymona - list 69

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk