91.Sylwia-fot-2023

List od Sylwii

Sylwia, mimo ciężkiej wady serca i kilku operacji, w pełni cieszy się życiem jako pierwszoklasistka. Jej radosna dusza kocha jeździć na rowerze, tańczyć i bawić się z koleżankami. Mimo regularnych wizyt w szpitalu na badaniach, Sylwia nie traci zapału do artystycznych działań – rysuje, maluje i tworzy prace plastyczne. Zafascynowana modą, uwielbia się przebierać i malować, a jej serce rozkwita w towarzystwie ukochanego kotka, Mruczusia. Mikołajkowe wsparcie sprawi, że Święta dla Sylwii staną się jeszcze bardziej magiczne! 🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Sylwii: www.chcepomagac.org

 

Kuferek kosmetyków dla dzieci AIG Jednorożec dla Sylwii - list 91

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Zestaw plastyczny Logit 145 szt. dla Sylwii - list 91

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk