80.Oliwia-Latos-fot-2023

List od Oliwii

Oliwka – trzyletnia radość urodzona jako wcześniak w Krakowie, przez pierwszy miesiąc walczyła dzielnie o życie. Niestety, z biegiem czasu pojawiły się trudności, a diagnoza – choroba małogłowie. Rozpoczęły się liczne konsultacje w poradniach kardiologicznej, neurologicznej, neurochirurgicznej, genetycznej i logopedycznej. Mimo codziennej rehabilitacji, Oliwka zachowuje pogodę ducha, uśmiechając się jak słońce. Twoje mikołajkowe wsparcie może przynieść jej jeszcze więcej radości!  🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Oliwki: www.chcepomagac.org

 

PLAYGO Wyskakujące zwierzątka SAFARI Niespodzianki dla Oliwii - list 80

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Sorter Edukacyjne Gumowe Klocki Sensoryczne dla Oliwii - list 80

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk