27.Nikodem-fot-2023

List od Nikodema

Nikodem choruje na martwicze zapalenie jelit, po rozległych resekcjach jelit. Stan po NEC. Wielokrotnie hospitalizowany. Nadpobudliwość psychoruchowa wzmożone napięcie mięśniowe. Chętnie spędza czas na polu. Nikodem bardzo lubi spędzać aktywnie czas grając w piłkę nożną, jeżdżąc na rowerze rolkach czy hulajnodze. W domu lubi z młodszym bratem bawić się traktorami albo grać w różne gry planszowe. Nikodem jest dzieckiem radosnym, uśmiechniętym, bardzo lubi się przytulać, opiekować osobami, ale i również zwierzętami🎅

Dowiedz się więcej o chorobie i leczeniu Nikodema: www.chcepomagac.org

 

 

Głośnik Bluetooth JBL GO 3 - 4,2W czerwony dla Nikodema - list 27

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk