85.Miłosz-fot-2023

List od Miłosza

Miłosz to niezwykle dzielny i silny chłopczyk, mimo wielu wyzwań związanych z chorobą: hiperglicynemią nieketotyczną. Jego dni to intensywna terapia, ale chłopiec nie traci uśmiechu. Choć większość czasu spędza śpiąc z powodu choroby, dzięki rehabilitacji osiąga niesamowite postępy. Potrafi samodzielnie przekręcić główkę, unieść rączki i nóżki. Codziennie pełen determinacji ćwiczy z fantastycznymi specjalistkami. Mikołajkowe wsparcie może sprawić, że te trudy staną się łatwiejsze, a uśmiech Miłosza jeszcze jaśniejszy! 🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Miłka: www.chcepomagac.org

 

Piżama z nadrukiem Niebieski/Spider-Man rozmiar 104 dla Miłosza - list 85

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Piżama z nadrukiem Biały/TMNT rozmiar 104 dla Miłosza - list 85

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk