10.Michał-fot-2023

List od Michała

Michałek to bardzo wesoły, pogodny chłopiec. Lubi zabawy w strażaka, budowanie klocków lego i torów do pociągu. Uwielbia śpiewać i szybko zapamiętuje piosenki nowo usłyszane. Próbuje nawiązać wspólną zabawę z młodszym bratem. Chętnie chodzi do przedszkola i zawsze pomaga Wychowawczyniom. Ulubiony kolor to żółty i czerwony. Michałek jest synkiem Pawła Orzechowskiego – Podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Corda, u którego stwierdzono Stwardnienie rozsiane. Przekażesz piękny prezent dla synka Pawła? 🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Pawła Orzechowskiego: www.chcepomagac.org

 

LEGO City 60373 Łódź strażacka dla Michała - list 10

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

LEGO City 60326 Piknik w parku dla Michała - list 10

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk