106.Marysia-fot-2023

List od Marysi

Marysia, urodziła się z zespołem Downa i ciężką wadą serca. To wesoła 7-latka, uczęszczająca do przedszkola. Pomimo obustronnego niedosłuchu komunikuje się gestami i kilkoma słowami. Niestety, niedobory odporności, problemy z tarczycą, koślawość stóp sprawiają, że często choruje. Jest pod opieką wielu specjalistów, takich jak kardiolog, immunolog, okulista, laryngolog, logopeda, surdologopeda, ortopeda, endokrynolog i audiolog, Marysia dzielnie stawia czoła wyzwaniom zdrowotnym, marząc o choć chwili radości od Mikołaja. 🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Marysi: www.chcepomagac.org

 

Edukacyjna sklepowa kasa fiskalna dla Marysi - list 106

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk