94-marlena-fot-2023

List od Marleny

Marlenka jest bardzo wesołą dziewczynką, mimo że przeszła wiele operacji, zabiegów i badań do których była usypiana. W przyszłym roku ma zaplanowany zabieg stomatologiczny w znieczuleniu i operacje stóp. Marlenka ma dodatkowy chromosom 9, co wiąże się z opóźnieniem psychoruchowym i problemami z mową. Marlenka urodziła się z wadą serca i rozszczepem podsluzowkowym. Jest rehabilitowana i uczęszcza na wiele terapii ze specjalistami. Marlenka pilnie się uczy by dorównać rówieśnikom. 🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Marlenki: www.chcepomagac.org

 

Zestaw do Makijażu dla Dzieci Kuferek dla Marlenki - list 94

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Zabawka do wczesnej nauki angielskiego dla Marleny - list 94

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk