42. Maja Ogorzałek (P) - fot

List od Mai Ogorzałek

Maja to dziewczynka z zespołem Downa. Jest po operacji serca. Ma wadę wzroku. Jest pod opieką kilku poradni, m.in. kardiologicznej, okulistycznej, audiologicznej, nefrologicznej, rehabilitacyjnej i laryngologicznej. Jej codzienność wypełnia rehabilitacja ruchowa i logopedyczna. Mimo wszystko Maja jest bardzo pogodną dziewczynką, która lubi taniec i muzykę. Wszelkie zabawy manualne też sprawiają jej wiele radości. Ponadto bawi się lalkami i misiami. Mimo dużych problemów z mową, Maja jest zdolną, a zarazem upartą dziewczynką, dążącą do określonych celów.

Dowiedz się więcej o chorobie i rehabilitacji Mai: www.chcepomagac.org

Drewniane warzywa, owoce i akcesoria na magnes dla Mai - list 42

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Duży zestaw małego lekarza w podręcznej walizce dla Mai - list 42

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk