31.Magdalena-fot-2023

List od Madzi

Madzia choruje na Zespół Westa. Jednak mimo swoich problemów zdrowotnych jest pogodną i uśmiechniętą dziewczynką. Bardzo lubi zajęcia w szkole i długie spacery, niestety jeszcze na wózku… Od urodzenia dzielnie walczy z porażeniem mózgowym, a od 5 miesiąca życia z padaczką lekooporna. Z tego to powodu musi często jeździć do szpitala. Ale nie poddaje się, ciągle walczy! Codziennie uczęszcza na rehabilitację. Oczywiście jeździ też na zajęcia z logopedą, neurologopedą i komunikację alternatywną, dzięki czemu coraz lepiej mogę się komunikować z otoczeniem. Umie powiedzieć “Ja”, “nie” i “He” jeśli czegoś chce. 🙂 Wierzymy, że będzie tylko lepiej. 🏅Za dzielną pracę i wysiłek musi być wspaniały prezent. Zostaniesz Dyplomowanym Mikołajem dla Madzi?🎅

Możesz wesprzeć również leczenie i rehabilitację Madzi:  www.chcepomagac.org 

Zestaw grzechotek Tobbi-Toys 9350A-38 dla Madzi - list 31

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Pakiet książeczek - dotykam i poznaję dla Madzi - list 31

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk