45. Klaudia Klemczak (P) - fot

List od Klaudii

Klaudia choruje na autyzm wczesnodziecięcy. Intensywnie ćwiczy, jest objęta terapiami: logopedycznymi, SI, polisensoryką, gimnastyką korekcyjną, terapią ręką, psychologiczną. Wdrażana jest komunikacja alternatywna przez wzgląd na problemy z wyrażaniem swoich potrzeb. Przynajmniej raz w roku jeździ na turnus rehabilitacyjny, gdzie korzysta z wielu potrzebnych terapii. Robi duże postępy, jest chętna do pracy choć lubi postawić na swoim. Bardzo lubi Świnkę Peppę, co widać na liście wysłanym do Św. Mikołaja.

Dowiedz się więcej o chorobie i leczeniu Klaudii: www.chcepomagac.org

TM Toys Świnka Peppa Samolot dla Klaudii - list 45

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk