20.Justynka-fot-2023

List od Justynki

Justynka to dziewczynka z zespołem Downa, która choruje na padaczkę z napadami polimorficznymi. Obecnie ataki praktycznie się wyciszyły, niemniej jednak jej rozwój jest mocno opóźniony. Dodatkowo Justynka jest osobą słabowidzącą, która spotyka się z wieloma trudnościami każdego dnia. Największe to chyba problemy z jedzeniem, dlatego tak ważna jest codzienna rehabilitacja i ćwiczenia. Na razie Justynka tylko siedzi ale robimy wszystko co w naszej mocy aby zaczęła chodzić. Jest bardzo dzielną i uśmiechniętą dziewczynką.🎅 Sprawdź, o co Justynka poprosiła Świętego Mikołaja. 

Dowiedz się więcej: www.chcepomagac.org

 

 

Zestaw plastyczny Maaleo 208 szt. dla Justynki - list 20

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Zestaw malarski Artistique dla Justynki - list 20

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk