12.Hania-fot-2023

List od Hani

HANIA jest wesołą, ciągle uśmiechniętą 5 –latką, która dostała od losu dodatkowy chromosom powodujący Zespół Downa. Przeszła już w życiu tyle, ile niejeden z nas nie przeżył w ciągu całego swojego życia. Jest dziewczynką, która walczy każdego dnia o sprawność i zdrowie. Pomimo wielu trudności nie poddaje się i pokazuje, że im cięższa jest walka, tym większe zwycięstwo. Na co dzień chodzi do przedszkola i na dodatkowe terapie ze specjalistami, którzy próbują naprawić to, co zepsuł Zespół Downa. Lubi zwierzęta i zabawy z siostrą na podwórku. We wszystkim naśladuje starszą siostrę i brata. Jest dziewczynką, która wymaga ciągłej opieki, pomocy, cierpliwości i zrozumienia, ale odwdzięcza się uśmiechem i gorącym serduszkiem. 🎅Przekaż świąteczne prezenty dla Hani.

Dowiedz się więcej: www.chcepomagac.org

 

 

Goki, gra logiczna Memo dotykowe dla Hani - list 12

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Zwierzęta Na Farmie, Clementoni 1360857147 dla Hani - list 12

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk