41.Gabriela-fot-2023

List od Gabrysi

Gabrysia, uczennica klasy 7, od urodzenia zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym i prawostronnym niedowładem. Po operacji, która poprawiła stan stopy, czuje się znacznie lepiej, ale wymaga stałej rehabilitacji. Mimo trudności jest uśmiechniętą, ciepłą i kochającą życie dziewczynką. Jej pasje to czytanie książek, podróże i wspólne spędzanie czasu z rodziną. Systematyczna rehabilitacja jest dla niej niezbędna, ale jej determinacja i pozytywne podejście do życia inspirują wszystkich wokół niej.🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Gabrysi: www.chcepomagac.org

 

 

Książki HEARTSTOPPER tom 1- 4 dla Gabrysi - list 41

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk