26.Emilia-fot-2023

List od Emilki

Emilia to niesamowicie utalentowana i radosna osoba, która przynosi radość wszystkim wokół siebie. Jej pasja do śpiewania, tańczenia i malowania jest inspirująca, a jej twórcza dusza emanuje pozytywną energią. Zawsze gotowa do przytulenia i z uśmiechem na twarzy, Emilia zdobywa serca swoją wrażliwością i radosnym podejściem do życia. Pomimo wyzwań zdrowotnych (zmaga się z zepsołem Downa), otoczona jest troskliwą opieką specjalistów, co dodatkowo wzmacnia siłę jej charakteru. 🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Emilki: www.chcepomagac.org

 

 

 

Toaletka dziecięca MalPlay 110188 dla Emilki - list 26

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Mały Doktor Zestaw Lekarski dla Emilki - list 26

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk