14.Antonina-fot-2023

List od Antoniny

Antosia – siostra Julianki, podopiecznej Stowarzyszenia. Uczennica trzeciej klasy szkoły podstawowej, która powoli zaczyna marzyć o rzeczach innych niż lalki. Tosia jest bardzo spokojną osobą, która na co dzień chętnie pomaga swojej niepełnosprawnej młodszej siostrze. Uwielbia się z nią bawić i być dla niej przykładem. Wielka fanka kotów. Gdyby mogła otaczałaby się nimi w każdej chwili. W tym roku wymarzyła sobie poduszkę z kocem w kształcie kociej łapki oraz plecak pełen uśmiechów.🎅

 

Plecak SmileyWorld® dla Antoniny - list 14

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Poduszka z kocem 2w1 dla Antoniny - list 14

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk