34.Anna-fot-2023

List od Anny

Ania to niezwykła i troskliwa siostra, której serce pełne jest miłości i opieki dla swoich bliskich. W tegorocznym roku rozpoczęła swoją edukacyjną przygodę w “zerówce”, co wypełnia ją dumą i radością. Jej entuzjazm do nauki jest niewątpliwie inspirujący, a Ania z niecierpliwością odkrywa nowe tajniki świata w szkolnych progach. Poza zeszytami i kredkami, Ania fascynuje się tańcem i strojeniem się. Jej radosny duch przekłada się na miłość do kolorów i kreatywności. Marzenie Ani o lalce Rainbow High Color jest wyrazem jej pasji do tworzenia i kolorowania świata wokół siebie. Ten marzycielski prezent idealnie oddaje jej radosny charakter i z pewnością przyniesie wiele uśmiechów podczas wspólnych chwil.🎅

Lalka Rainbow High 594147 dla Anny - list 34

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk