24.Adam-fot-2023

List od Adama

Adam jest przekochanym chłopcem. Jest pomocny i uczynny, nie poddaje się i dąży do celu. Chodzi do kl. V, lubi się uczyć. Interesuje się historią (zwłaszcza okresem I i II wojny światowej), rolnictwem i konstrukcją maszyn rolniczych. Nigdy się nie żali, jak musi jechać na rehabilitację lub do logopedy (że nie ma czasu dla siebie). Adamek urodził się ze złożoną wadą serca, jest obecnie po dwóch operacjach serca, jednej reanimacji, czterech cewnikowaniach serca oraz po usunięciu trzeciego migdałka. Pierwsza operacja była ratująca jego życie, w stanie krytycznym został przewieziony do Krakowa. I tak zaczęła się walka o bycie, potem 3 miesiące spokoju. Na 5 miesięcy reanimacja podczas zabiegu cewnikowania serca, potem kolejne operacje i kolejne… Jesteśmy i urósł fajny przystojny mężczyzna – 12 lat. Wojownik jakich mało. Teraz czeka nas kolejna operacja, gdyż jego stenty w tętnicy płucnej są już za małe i trzeba wymienić na takie, aby już starczyły mu na dorosłe życie.🎅

Dowiedz się więcej o chorobie Adama: www.chcepomagac.org

 

 

 

Klawiatura membranowa Havit KB866L RGB dla Adama - list 24

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Książka: Sprzedawca marzeń autor: Katarzyna Ryrych dla Adama - list 24

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk