List od Oliwiera

Oliwier uwielbia bawić się klockami LEGO, z których buduje różne konstrukcje. Oliwierek nadal ma duże problemy z mową, które są spowodowane jego podstawową chorobą m.in. nadwrażliwością słuchową. Zmaga się również z alergią na różne produkty spożywcze, a także na leki, antybiotyki, środki chemiczne. Wraz z wiekiem zamiast uodparniać się na alergeny nabywa nowe i bardzo mało jest rzeczy, które może jeść. Obecnie zaczął interesować się astronomią i bardzo lubi oglądać gwiazdy nocą na niebie.

Więcej informacji na: www.chcepomagac.org

 

STAX System Builder - oświetlenie do klocków G3 dla Oliwiera - list 78

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Klocki Straż Pożarna Światło Dźwięk STAX 219 EL dla Oliwiera - list 78

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej PRZELEWY24. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk