77.Zuzia Kierat (R) - fot

List od Zuzi

Zuzia chodzi do pierwszej klasy szkoly podstawowej. Jest bardzo otwartą i wesołą dziewczynką. Uwielbia tańczyć i doświadczać nowych rzeczy. Lubi czytać książki, malować, wycinać i w wolnym czasie bardzo chętnie to robi. Uczęszcza na różne zajęcia. W tym roku doszło kółeczko muzyczne i basen. Nauka pływania sprawia jej niesamowitą radość.

Zuzia jest córką Podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda, która zmaga się ze skutkami niefortunnego wypadku. Za pośrednictwem www.chcepomagac.org  wesprzyj rehabilitację Anety Kierat.

WOOPIE Duże Klocki Konstrukcyjne Słomki Rurki dla Zuzi - list 77

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Płetwy Seac ALA 31-33 dla Zuzi - list 77

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk