75. Magdalena Pawłowska (P) - fot

List od Magdaleny

Madzia choruje na Zespół Westa. Jednak mimo swoich problemów zdrowotnych jest pogodną i uśmiechniętą dziewczynką. Lubi długie spacery, często w towarzystwie swoich braci. Uwielbia rymowanki, wyliczanki i bajki, które czytają jej bracia i rodzice. Każdy dzień ma bardzo pracowity… Raz zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, raz rehabilitację,  czy zajęcia za życiem. Mała wojowniczka ma wielkie osiągnięcia – zaczęła obracać się na boki. Wierzymy, że będzie tylko lepiej. Za dzielną pracę i wysiłek musi być wspaniały prezent. Zostaniesz Dyplomowanym Mikołajem dla Madzi?

Możesz wesprzeć również leczenie i rehabilitację Madzi:  www.chcepomagac.org 

Duża mata piankowa kojec Puzzle XXL 120x120cm dla Magdaleny - list 75

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Muzyczne Organki Odgłosy zwierząt ZA0802 dla Magdaleny - list 75

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk