73. Hania Matiaszewska (P) - fot

List od Hani

Hania zmaga się z wadą serduszka (jest po 2 operacjach) i Zespołem Downa. Ma poważne problemy z jedzeniem (dysfagia, wybiórczość pokarmowa, alergia). Niedawno z powodu problemów stomatologicznych usunięto jej 16 zębów w narkozie. Mimo to, jest bardzo wesołą i pogodną dziewczynką. Lubi chodzić do przedszkola i jeździć na kucykach. Mało mówi, ale potrafi powiedzieć najważniejsze słowo “Kocham Cię”. Bardzo dużo rozumie, czasami więcej niż się nam wydaje. Stara się pokonywać swoje trudności uczestnicząc w dodatkowej terapii, zajęciach i rehabilitacji.

Dowiedz się więcej: www.chcepomagac.org

Zestaw "Szeregi i sekwencje" dla Hani - list 73

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Gra edukacyjna "Zręczne paluszki" dla Hani - list 73

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk