72. Daniel Szewczyk (D) - fot

List od Daniela

Daniel jest wesołym 9-cio miesięcznym chłopcem, który właśnie poznaje świat. Lubi zabawki sensoryczne, które wydają dźwięki przy potrząsaniu i uderzaniu jedną o drugą. Czas spędza z tatą, czasem z ciociami i kuzynami. Zawsze bardzo się cieszy jak mama wraca do domu z rehabilitacji. Wtedy bawią się razem całe dnie. Jak każdy bobas jest ciekawy wszystkiego co się wokół niego znajduje. Zaczyna raczkować, niedługo razem z mamą będą oboje uczyć się chodzić.

Daniel jest synkiem Podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda, która walczy o swoją sprawność. Możesz również wesprzeć rehabilitację Małgosi: www.chcepomagac.org

Drewniana Kostka Edukacyjna Słoń Wbijak Montessori dla Daniela - list 72

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Klocki Sensoryczne Montessori 7 Fun Classic World dla Daniela - list 72

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk