71. Zosia Matiaszewska (R) - fot

List od Zosi

Zosia jest wesołą 7 – latką, która uwielbia zwierzęta. Bardzo lubi opiekować się kotkami, psami i innymi bezdomnymi zwierzątkami. W tym roku rozpoczęła naukę w klasie 1 Szkoły Podstawowej. Wytrwale uczy się czytać, pisać i liczyć. W wolnym czasie jeździ na rowerze lub hulajnodze. Lubi rodzinne spacery po lesie oraz wycieczki rowerowe. Ostatnio pokonała trasę 12 km rowerem, aby odwiedzić babcię i dziadka. Jest wspaniałą starszą siostrą, która wspiera Hanię (młodszą siostrę) w dążeniu do samodzielności. Często uczy Ją wielu nowych rzeczy, razem się bawią, kolorują, a nawet jeżdżą na rehabilitację i turnusy.

Gra planszowa Egmont, Ubongo dla Zosi - list 71

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Playmobil 6121 Stoisko z Warzywami dla Zosi - list 71

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk