7. Marlena Sroka (P) - fot

List od Marleny

 

Marlenka chodzi do 3 klasy. Lubi jeździć na rowerze, chodzić na basen. Ma trudności z nauką, spowodowane dodatkowym chromosomem, który spowodował opóźnienie psychoruchowe oraz choroby współistniejące tj. wada serca, wada stóp, rozszczep pod śluzówkowy i wiele innych. Jest pod kontrolą wielu lekarzy Uczęszcza na zajęcia z logopedą, psychologiem, pedagogiem, hipoterapie. Abberacja wpłynęła też na rozwój mowy, przez co nie jest rozumiana. Marlenka mimo wszystkich chorób i trudności jest wesołą i koleżeńska dziewczynką. Świętego Mikołaja poprosiła o piękny komplet pościeli i pamiętnik.

Dowiedz się więcej: www.chcepomagac.org

Komplet pościeli Carbotex 32547 dla Marleny - list 7

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Pamiętnik A5 Undercover L.O.L. Surprise dla Marleny - list 7

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk