66. Zosia Kosakowska (P) - fot

List od Zosi

Zosia od urodzenia zmaga się z Zespółem Recklinghausen’a. Jest to nieobliczalna, a zarazem nieuleczalna chorobą, która niesie ze sobą wiele nieprzewidzianych zmian. Lista wizyt u specjalistów ciągle rośnie. Obecnie lekarze kontrolują glejaka nerwu wzrokowego, jak i nerwiakowlókniaków, które występują w rdzeniu kręgowym. Zosia nosi gorset ortopedyczny. Ma również problemy z koncentracją oraz z nauką. To pogodna, wesoła i bardzo dzielna dziewczynka. Uwielbia chodzić na zajęcia taneczne. Przekaż dobro – podaruj wymarzony zestaw Lego.

Możesz również wesprzeć leczenie Zosi: www.chcepomagac.org

LEGO Dots Zestaw kreatywnego projektanta 41938 dla Zosi - list 66

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk