62. Sara Kmak (P) - fot

List od Sary

Sara jest bardzo wesołą dziewczynką, mimo że zmaga się z bardzo poważną i nieuleczalną chorobą CEROIDOLIPOFUSCYNOZĄ NEURONALNĄ. Dziewczynka ma pięć lat oraz kochającą ją rodzinę. Uwielbia swoje kotki i swojego pieska. Lubi bawić się z rodzeństwem. Ma dużo kolegów i koleżanek w przedszkolu do którego często, ale nie zawsze może uczestniczyć z powodu choroby. Doskwiera jej padaczka lekooporna oraz traci umiejętności, które zdobyła podczas pierwszych trzech lat. Ostatnio pogorszył się Jej wzrok i nie może się już sama poruszać. Sara walczy i nie poddaje się. Systematycznie uczęszcza na rehabilitację, a uśmiech gości na Jej twarzy cały czas.

Dowiedz się więcej o chorobie Sary: www.chcepomagac.org

Fisher-Price Ucz się i śmiej Siostrzyczka Szczeniaczka FPP63 dla Sary - list 62

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk