59. Amelia Hornik (R) - fot

List od Amelii

Amelka jest rezolutną i uśmiechniętą dziewczynką, która uwielbia zwierzęta. Lubi nimi się zajmować (ma psa Kame i 3 chomiczki). Lubi czytać książki oraz oglądać filmy przyrodnicze. Jest dziewczynką, która chętnie pomaga w domu (myje naczynia, odkurza, zamiata itp.). Lubi się przytulać do ukochanego brata Adama, który boryka się z wadą serduszka. A o co poprosiła Mikołaja?  Sprawdzisz i sprawisz radość?

Możesz również wesprzeć leczenie Adama Hornika, brata Amelki  i Podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Corda: Przekaż datek: www.chcepomagac.org

Deskorolka LED Metor fiszka pennyboard czarna dla Amelii - list 59

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

LOL Fluffy Pets Surprise Zwierzątko Winter 560487 dla Amelii - list 59

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk