54. Antonina Krupa (R) - fot

List od Antoniny

Antosia jest siostrą Julianki – Podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda. Na co dzień chętnie pomaga młodszej siostrze w czynnościach, które sprawiają jej trudność. Jest bardzo opiekuńcza. Taniec i gimnastyka to jej drugie imię. Uczęszcza na zajęcia taneczne, które sprawiają jej mnóstwo frajdy. W wolnych chwilach najczęściej bawi się lalkami. Maszy o kolekcji lalek Rainbow High. Antosia jest bardzo skromną dziewczynką. Tosia pięknie rysuje. To również jej ulubione zajęcie. Marzy o zestawie artystycznym i lalkach…

Rainbow High Lalka Cheerleaderka Violet Willow dla Antoniny - list 54

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Kredki ołówkowe zestaw w skrzynce 68 kolorów etui dla Antoniny - list 54

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk