51. Amelia Biernacka (R) - fot

List od Amelii

Amelka jest bardzo pogodną i radosną dziewczynką, choć trochę nieśmiałą. Uczęszcza do przedszkola w grupie starszaków. Bardzo lubi zabawy z koleżankami. W domu bardzo chętnie pomaga w pracach domowych oraz bawi się ze swoim starszym bratem Maksymilianem – Podopiecznym Stowarzyszenia Sursum Corda, który choruje na zespół Downa. Uwielbiają zabawy na podwórku oraz bardzo długie spacery. Maks zawsze może liczyć na swoja młodszą siostrę, która z dużym zaangażowaniem pomaga mu mu, jak tylko jest taka konieczność. Amelka zasługuje na wymarzoną przesyłkę od Dyplomowanego Mikołaja.

Możesz również wesprzeć leczenie Maksymiliana Biernackiego.  Więcej na: www.chcepomagac.org

Drewniane klocki 100 El w wiaderku oraz Sorter zestaw dla Amelii - list 51

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Zestaw do malowania kredki flamastry farby 208 dla Amelii - list 51

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk