30. Magdalena Krzyżak (R) - fot

List od Magdy

Madzia jest wesołą i pogodną dziewczynką. Jest to mały uparciuch i lubi postawić na swoim (taka mała kierowniczka).Lubi malować i bawić się z dziećmi, przebywać na świeżym powietrzu i jeździć na swoim rowerku. Zostań Dyplomowanym Mikołajem i spraw prezent Madzi. Dziewczynka jest siostrą Amelii – Podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda.

Od urodzenia Amelia zmaga się z chorobą, która ma bardzo trudną nazwę: aberracja chromosomowa. Genetyczna wada wrodzona spowodowała opóźnienie w rozwoju psychoruchowym dziewczynki. Dzięki rehabilitacji Amelka nauczyła się samodzielnie chodzić, jednak jest to jeszcze chód bardzo chwiejny. Możesz również wesprzeć rehabilitację i leczenie Amelii Krzyżak. Więcej na: www.chcepomagac.org

Projektor Luxma YM887R dla Magdaleny - list 30

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Mikser robot kuchenny DLA dzieci AGD 3208Z dla Magdaleny - list 30

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk