michal-wegrzyn-podopieczny-03

List od Michała

 

Michałek zmaga się z Zespołem Pataua (trisomia chromosomu 13, występuje niezwykle rzadko, z częstością 1 na 8 000-12 000 urodzeń). Jak dotąd nie udało się ustalić bezpośredniej przyczyny choroby. Chłopczyk swoje niemowlęce życie w większości spędził w szpitalu i często rodzice słyszeli, że ich syn wkrótce umrze. Michałek jest dzieckiem leżącym, ale bardzo pogodnym i uśmiechniętym. Dzięki rehabilitacji rozwija swoje umiejętności. Dzielnie walczy…  Świętego Mikołaja poprosił o drobny sprzęt rehabilitacyjny.

Dowiedz się więcej o chorobie Michałka: www.chcepomagac.org

RUBBABU 20192 PILKA MOCNA FAKTURA MIX 1928 dla Michała - list 3

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

WIELOFUNKCYJNA KOSTKA REHABILITACYJNA 50x20x10 cm dla Michała - list 3

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk