27. Miłosz Cięciwa (P) - fot

List od Miłosza

Miłoszek jest bardzo dzielnym i pogodnym dzieckiem. Lubi pływać i ćwiczyć, bo wie, że jest to mu bardzo potrzebne to normalnego funkcjonowania. Ma problem z chodzeniem i uginaniem nóżek w kolanach, a także zaburzeniami fizjologicznymi. Bardzo chciałby i stara się być taki sam, jak inne dzieci zdrowe. Na co dzień boryka się z wieloma trudnościami, ciężko jest mu chodzić, ale nie poddaje się. Jest bardzo wytrwały i dzielny. Dzięki uporowi, wytrwałości oraz  rehabilitacji Miłosz osiąga duże postępy.

Dowiedz się więcej: www.chcepomagac.org

Klocki magnetyczne kulki konstrukcyjne 40 elementów dla Miłosza - list 27

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Sportowy MOTOR sterowany na pilota Ścigacz RC0405 dla Miłosza - list 27

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk