22. Sylwia Waląg fot

List od Sylwii

 

 Sylwia chodzi do przedszkola. Niestety każda infekcja stanowi zagrożenie dla jej zdrowia i życia, dlatego często musi zostawać w domu. Ma wadę serca, za sobą trzy ciężkie operację ratujące życie. Pierwsza była już kilka dni po narodzeniu. Cały czas jest pod kontrolą kardiologiczną, przyjmuje leki i przechodzi różne badania, które pozwalają monitorować na bieżąco jej stan zdrowia. Mimo że ma serduszko z jedną prawidłowo funkcjonującą komorą i szybko się męczy przy najmniejszym wysiłku, stara się żyć jak inne dzieci. Lubi tańczyć, śpiewać, jeździć na rowerze. W wolnym czasie rysuje, maluje, ogląda ulubione bajki “Świnkę Pepę ” i “Myszkę Miki “.

Namiot dla dzieci domek Iplay dla Sylwii - list 22

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Zestaw kolorowych piłek do basenu dla Sylwii - list 22

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk