33. Adam Kopieński (P) - fot

List od Adama

Adaś lubi zabawy tematyczne. Jest bardzo wesołym chłopcem. Choruje na Epilepsję i zespół Dandy-Walkera. Trudności z jakimi zmaga się to: brak komunikacji słownej, brak samodzielności, słaba koordynacja ruchowa (ortezy) oraz wręcz znikoma sprawność manualna. Mówi zaledwie kilka słów, ale radzi sobie posługując się gestami. Adaś jest po pierwszej operacji stóp, lecz czeka Go jeszcze jeden skomplikowany zabieg. Podaruj uśmiech na twarzy Adasia. Zostaniesz Dyplomowanym Mikołajem?

Dowiedz się więcej o chorobie Adasia i wesprzyj leczenie: www.chcepomagac.org

Książeczka "Odkrywam dźwięki" Zwierzęta Mirosława Kwiecińska dla Adama - list 33

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Tooky Toy Kostka Edukacyjna Aktywizująca dla Adama - list 33

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk